Наступник святого Петра вперше ступив на землю Бахрейну
  • Чтв, 03/11/2022 - 16:30
Папа Франциск прибув до Бахрейну, де перебуватиме до наступної неділі.

У четвер, 3 листопада 2022 р., о 16:35 місцевого часу, (15:35 – київського), на авіабазі Сахір поблизу міста Авалі в центральній частині Бахрейну приземлився спеціальний рейс італійської авіакомпанії ITA Airways, яким, перетнувши повітряний простір Греції, Кіпру, Єгипту, Йорданії та Саудівської Аравії, до цієї острівної країни в Перській Затоці прибув Папа Франциск. Це вперше в історії Наступник святого Петра відвідує цей край.

 

Папу Франциск зустріли Король Бахрейну Хамад ібн Іса аль-Халіфа та Наслідний Принц і Прем’єр-міністр країни Салман ібн Хамад аль-Халіфа, а також інші діти Короля та члени сім’ї. Зустріч не передбачала промов. Після віддання військових почестей та представлення делегацій відбулася коротка приватна розмова в Королівському залі, після чого всі від’їхали до розташованого всього кілька кілометрів від летовища королівського палацу.

 

Бахрейн – це острівна держава, розташована між Саудівською Аравією та Катаром, що охоплює архіпелаг із 33 островів. У «Королівстві двох морів», а саме це означає «Бахрейн» арабською мовою, мешкають приблизно 1,5 мільйона людей. Більшість християн, що становлять приблизно 15% населення, – це іноземці, які приїхали в країну на роботу. Загалом, 70% населення становлять мусульмани.


Паломництво Святими місцями