Незаконно встановлену у центрі Львова статую Христа демонтують 22 серпня
  • Втр, 19/08/2014 - 22:19

22 серпня незаконно встановлену активістами ГО «Християнська Україна» статую Христа в короні заберуть із середмістя Львова. Таким є результат перемовин представників міської влади із головою релігійного об’єднання, яке встановило статую в історичній частині Львова на пр. Свободи 13 серпня без жодних погоджень міськради.

Про це у коментарі ZAXID.NET повідомила начальник управління культури Львівської міськради Ірина Подоляк.

«22 серпня зранку, коли закінчиться перша із трьох дев’ятниць, вони скульптуру демонтують і  перенесуть у інше місце», – повідомила Подоляк.

Вона також розповіла, що керівник ГО  «Християнської України» Мирослав Данилків визнав свою неправоту і зрозумів, що в історичному центрі Львова не можна самоуправно чинити подібні дії.

«Він вибачився перед усіма за таку прикру помилку, він визнає що вони поквапились, не дотримавшись усіх формальностей, пов’язаних із світським життям і з релігійним життям», ­ – заявила чиновник.

Окрім того, зі слів начальника управління культури, Данилків розуміє, що аби ця скульптура була перенесена в інше місце у Львові, поза історичною частиною міста, він мусить отримати на це не тільки відповідні погодження з міськради, а також благословення владики Возняка.

Як повідомляв ZAXID.NET, 13 серпня у історичні частині Львова, на пр. Свободи громадські активісти об’єднання «Християнська Україна» поставили триметрову скульптуру Христа без будь-яких погоджень від міської ради Львова. 

Триметрова порожниста статуя вагою 150 кг  виготовлена із полімерної смоли і закріплена на арматурі, тому значних труднощів з її демонтажем не передбачається.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць