Німеччина: напоумлення нунція для єпископів щодо гендеризму
  • Втр, 26/09/2023 - 13:31

Апостольський нунцій у Німеччині Архиєпископ Нікола Етеровіч напоумив німецьких ієрархів у справі християнської антропології. У промові, виголошеній на відкритті пленарного засідання Конференції Єпископату Німеччини, він говорив про вчення Книги Буття, сотворення людини жінкою і чоловіком та про помилки гендерної ідеології.

Про це повідомляє pch24.pl з посиланням на Kath.net.

Серед багатьох помилок, які проголошує німецький Синодальний Шлях, однією з найсерйозніших є заперечення християнської антропології. Німеччина приймає багато ідей гендерної теорії, що відображається в документах, прийнятих на останніх Синодальних Асамблеях і поданих папі для оцінки та можливого прийняття.

Архиєпископ Нікола Етеровіч, говорячи про помилки гендерної ідеології, насамперед описав вчення Книги Буття, а потім пов’язав його з Євангелієм і вченням Церкви, особливо ІІ Ватиканського Собору. Він цитував документи св. Івана Павла ІІ і, нарешті, зосередився на вченні Папи Франциска.

Нунцій навів уривки з Amoris laetitia та численних промов Святішого Отця, в яких Папа наголошував на важливості католицької антропології та чітко відкидав гендеризм, прямо кажучи про ідеологічну колонізацію християн революційними поглядами. Архиєпископ також процитував слова Франциска про право батьків виховувати своїх дітей, а також право дітей рости в нормальній родині


Паломництво Святими місцями