Нова енцикліка Папи Франциска вийде через 8 місяців
  • Птн, 23/05/2014 - 14:38

Нова енцикліка Святішого Отця Франциска, присвячена бідності, охороні довкілля та зміні клімату, з’явиться через 7–8 місяців. 

Про це Папа розповів 19 травня під час зустрічі з єпископами Італії на Генеральній Асамблеї. Ватиканіст газети «La Stampa» Марко Toссаті назвав майбутню енцикліку «зеленою», оскільки у ній Папа поєднає проблеми погіршення стану довкілля і проблему наслідків цього для найбіднішого населення планети.

Нова енцикліка, як очікується, буде опублікована на початку 2015 року і стане першою персональною енциклікою Папи Франциска, оскільки попередня енцикліка «Lumen Fidei» (Світло віри) вийшла 2013 у співавторстві з Бенедиктом XVI.

Нагадаємо, раніше про нову енцикліку Франциска «Beati pauperes» («Блаженні вбогі») вже повідомляв італійський тележурналіст Ігнаціо Iнграйо. За його твердженням, економічні та соціальні теми не будуть основною темою енцикліки. У ній Папа вкаже програму свого понтифікату та основні напрямки богословської та пастирської діяльності. Про проблему бідності у енцикліці Папа говоритиме з погляду Євангелія з акцентом на свідчення Церкви і стосунки християн зі світом.

За матеріалами lastampa


Уська Орися -- доктор теології

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць