Оголошено дату і місце наступної Європейської зустрічі молоді
  • Суб, 31/12/2016 - 12:55

Відповідальний за спільноти Тезе, брат Алоїз оголосив, що наступна Європейська зустріч молоді відбудеться в днях 28.12.2017 - 01.01.2018 рр. у Базелі (Швайцарія), місті на кордоні Франції та Німеччини.

Маленька дівчинка з Базелю прочитала запрошення: "Приїжджайте до нас. На час вашого перебування я піду до сестрички, а ви будете спати в моїй кімнаті". Оголошено також, що молодь з малого (20 тис. мешканців) міста гаміна (Hamina) біля Гельсінок (Фінландія) запрошує на регіональну зустріч у стилі Тезе під назвою "Мир для всіх" в днях 25-28 серпня 2017 року.

Парафія св. Йоана Павла ІІ була особисто запрошена організаторами з Фінляндії на цю зустріч. Буде можна прибути трохи раніше і перебувати в домах, для пізнання фінської культури і людей. В літку в цьому районі Фінланді майже не заходить сонце ( "білі ночі").

Як приготування до фінського паломництва а також до Базилю, Парафія св. Йоана Павла ІІ через ії паломницькі служіння ("Паломницька Група" і "Вогні св. Ельма") запрошують на регулярну, кожні два тижняі, молитву канонами Тезе. Разом з молитвою проводитимуться цикл лекцій про християнське нареченство і подружжя. Перша зустріч відбудеться в пятницю 20 січня о 19.00 (каплиця УКУ, Львів, Хуторівка 35)

Як завжди, паломництво Taize паломницькими служіннями Парафії св. Йоана Павла ІІ буде так зорганізоване, щоб було доступне для усіх (тобто саме дешеве).

о. Григорій Драус


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць