Оголошується добір на ліцензіатське навчання з канонічного права в Івано-Франківську
  • Втр, 29/05/2018 - 11:08

На основі тісної співпраці Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ у сфері освітньої галузі з Люблінським Католицьким Університетом (Польща) щодо підготовки спеціалістів з канонічного права, як східного, так і західного у Івано-Франківську проходить ліцензіатське навчання з канонічного права від вищезгаданого Університету.

Дана програма розпочалась у березні 2018 р. і наданий момент були успішно проведені три навчальні заїзди. Програма викладів розрахована на 4 роки і складається з 3-и денних щомісячних сесій (10 сесій протягом року, які не співпадають з святами та іншими періодами інтенсивного душпастирського служіння). Студії проводять викладачі із Інституту Канонічного права Люблінського Католицького Університету, на основі ліцензіатської програми. Студенти після четвертого року навчання захищають свою роботу, здають загальний екзамен в м. Любліні і отримують науковий ступінь ліценціата канонічного права. Ця ліцензіатська програма є акредитована при Апостольському Престолі і є безпрецедентним надбання для богословської освіти в Україні. Вагомою перевагою є, також, оптимальна для українських студентів локація навчання – м. Івано-Франківськ, адже тепер не потрібно витрачати свій час на подорож до м. Любліна та черги на кордоні, пройшовши курс навчання в Україні. Подібне навчання було раніше успішно проведено у Словаччині та Чехії.

Реалізація такого проекту дозволить більш ефективно втілити в життя реформу Папи Франциска щодо подружніх процесів, а саме, щоб в кожній Єпархії (Архієпархії, Дієцезії) діяв ефективний трибунал, де своє служіння звершують компетентні працівники. Після завершення навчання студенти зможуть працювати також у різноманітних церковних освітніх та адміністративних структурах.

За згодою Люблінського Католицького Університету та Івано-Франківської Архієпархії проводиться добір студентів до наявної групи. Кандидати, які виявлять бажання брати участь у даній програмі, протягом даного літнього семестру вважатимуться вільними слухачами, а після реєстрації на новий академічний рік 2018/19 – офіційними студентами. Зважаючи на той факт, що створення нової групи не передбачається, бажаючим надається можливість вже тепер долучитись до даного унікального навчання і опісля здати академічну різницю.

Якщо Вас цікавить дана програма підготовки спеціалістів із канонічного права, ласкаво просимо звернутись до нас у термін до 31.06.2018 включно за електронною адресою bukatchuk.ugcc.if@ukr.net або по телефону +380967947002 (д-н Маркіян Букатчук, референт).


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць