Опублікована статистика злочинів проти християн у Франції
  • Срд, 09/10/2013 - 00:07

У Парижі під час зустрічі братства Генерального альянсу проти расизму і за повагу французької та християнської ідентичності (Agrif) прозвучали дані про чисельність акцій ворожості стосовно християн у період з 1 січня по 30 вересня. Статистика представлена директором L'Observatoire de la Christianophobie Даніелем Амішем.

За інформацією порталу, який реєструє і описує випадки християнофобії, у Франції за перші 9 місяців цього року зафіксовано:

- 109 публічних образ християн, блюзнірських акцій, випадків вандалізму або знищення християнської символіки,

- 70 випадків профанації та актів вандалізму на території місць відправлення культу,

- 25 випадків профанації і вандалізму на християнських кладовищах,

- 17 спроб підпалу і пожеж у місцях відправлення культу,

- 8 нападів на священиків і монахів,

- 6 хакерських атак на католицькі сайти,

- 4 вторгнення в церкви під час Літургій і переривань богослужінь.

Крім того, французькі чиновники озвучили чергову пропозицію щодо реформи календаря свят. Державна організація «Центр спостреження секуляризму» виступила з пропозицією скасувати 2 вихідних дні, відведені християнським святам, і замінити їх юдейським і мусульманським. Ідея була запропонована антропологом Дунею Бузар, нещодавно призначеної в Центр прем'єр-міністром Жаном Марком Айро. Бузар вважає, що заміна християнських свят на Йом Кіпур і Ураза-Байрам допоможе «нейтралізувати радикальний іслам і дати символічне місце юдейським і мусульманським святам».

Реакція з боку християн і мусульман не змусила себе чекати. Зокрема, президент «Центру проти ісламофобії» Абдалла Зекрі заявив, що не потрібно «роздягати Петра, щоб одягнути Мухаммеда».

За матеріалами www.sedmitza.ru


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць