#OrdinaryHeroes. Ініціатива солідарності Святого Престолу
  • Птн, 09/02/2018 - 14:43

#OrdinaryHeroes (Звичайні герої) – цей хештег позначає кампанію солідарності, започатковану Секретаріатом Святого Престолу з питань комунікації на підтримку збірки «Петрів гріш». Її представлення відбулося у Ватикані в четвер, 8 лютого 2018 року.

Підкреслити «надзвичайну щоденну нормальність», представлену простими й конкретними жестами під знаком солідарності, альтруїзму та пошани до ближнього. Поширити саме таке послання має на меті доброчинний проект, який представили архиєпископ Анджело Бечіу, Заступник Державного Секретаря із загальних справ, та Префект Секретаріату з питань комунікацій монсеньйор Даріо Едоардо Віґано.

Ініціатива обертається навколо футболки з принтом мурала авторства Мауро Палотти, що спеціалізується в стріт-арті, на якому зображений Папа Франциск. Цю футболку підписуватимуть видатні представники світу спорту та культури. Повернувшись до Ватикану, футболка буде виставлена на аукціон, а надходження від її продажу будуть передані до фонду «Петрів гріш» для фінансування благодійного проекту.

Зокрема, кожна із зірок, що братиме участь у проекті, передаватиме естафету наступній, залучаючи також громадськість через свої аккаунти в Facebook та Instagram. За допомогою короткого відео, оприлюдненого на своїх каналах в соціальних мережах, учасники заохочуватимуть фолловерів робити «надзвичайно нормальні» вчинки під знаком #OrdinaryHeroes та розповідати про них.

Естафету, яку в рамках медіа-партнерства висвітлюватимуть, зокрема, «Vatican News» та «Radio Vaticana Italia», розпочав відомий італійський футболіст Франческо Тотті. Підписавши згадану футболку, він призначив наступним свідком свого колегу з Аргентини Дієго Марадону.

 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць