Отці Каміляни обрали нового Генерального Настоятеля
  • Нед, 22/06/2014 - 00:13

У середу, 18 червня 2014 р., надзвичайна Генеральна Капітула Ордену Служителів хворим, відомого як «Отці Камілляни» від імені свого засновника, обрала 60-го з черги Генерального Настоятеля. Ним став 59-річний о. Леосір Пессіні, дотеперішній Настоятель провінції Ордену в Бразилії. Вибір відбувся під час першого голосування значною більшістю голосів, що є знаком пануючої єдності між капітульними отцями, які зібралися для обрання нового проводу для свого Чину.

Капітула, яка відбувається у Римі, проходить під гаслом «Оживлення Ордену в контексті чотирьохсотріччя відходу до вічності святого Камілло», яке є свідченням бажання переступити через труднощі, які Орден пережив в останньому періоді, та дивитися в майбутнє з оновленим зобов’язанням. Великим та відповідальним завданням новообраних Генерального Настоятеля та його Ради буде допомогти ченцям, які служать у сороківці країн світу та всій великій духовній родині послідовників святого Камілло, а це також дві жіночі гілки та мирянська асоціація, наново оживити ентузіазм та радість служіння хворим і вбогим, продовжуючи понад чотирьохсотлітню традицію.

Орден регулярних клириків служителів хворих своїм корінням сягає товариства служителів хворим, яке 1582 року заснував святий Самілло де-Лелліс, щоб піклуватися хворими при римському шпиталі святого Якова. Крім трьох загальних чернечих обітів убогості, чистоти й послуху члени Ордену складають також окремий обіт допомагати хворим, навіть заразним, ризикуючи власним життям. Протягом століть немало послідовників святого Камілло віддали життя, рятуючи хворих під час воєн та епідемій.
 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць