Пакистан: Потрібен міжнародний тиск для звільнення 14-річної християнки
  • Втр, 24/12/2019 - 12:44

Папська організація «Допомога Церкві в потребі» закликає об'єднати зусилля, щоб звільнити 14-річну пакистанську християнку, яку викрали, змусили вийти заміж та змінити віру. «Як показує випадок Асії Бібі, міжнародний тиск та висвітлення в ЗМІ можуть допомогти врятувати людину», – каже директор італійського відділення папської організації.

Хуму Юнус викрали на початку жовтня. Її викрадач погрожує її батькам і адвокату, що якщо вони захочуть звільнити її, то звинуватить їх у богохульстві проти Мухаммеда, за що в Пакистані є навіть смертна кара.

Пол Бхатті, християнський захисник прав людини в Пакистані, зазначає, що викрадення молодих дівчат є досить звичним явищем, а юридична допомога є дуже складною, повідомляє wiara.pl.

«Проблема примусових навернень і викрадення людей дуже поширена. Особливо часто це відбувається в регіоні Карачі і стосується молодих індуїсток, а також християнок. У той час, коли я виконував урядові завдання, в нас було багато таких випадків і є багато елементів, які треба враховувати. Природно, що в країні, де були великі проблеми терористичного та екстремістського характеру, існує також організована злочинність, яка займається цим, – зазначив Пол Бхатті. – Але також буває, що молоді хлопці, які не є викрадачами або не мають наміру насильницького навернення, закохуються в молоду дівчину, а потім або силою, або за її згодою, тому що вона приховала ці стосунки від батьків, одружуються з нею. І, на жаль, в цей момент пакистанський закон говорить, що жінка, яка вийшла заміж, повинна змінити свою віру. Тільки тоді може розпочатися судовий процес, але це дуже складно».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць