Пакистан: продовольча допомога в обмін на навернення в іслам
  • Птн, 08/05/2020 - 12:18

Останнім часом у Пакистані з'явилися скандальні та тривожні випадки порушення релігійної свободи. Деякі особи використовують кризу, спричинену пандемією коронавірусу, та відчай багатьох бідних людей, щоб навернути їх в іслам, шантажуючи можливою допомогою. Натомість за прийняття ісламу можна отримати їжу. Цю ганебну форму насильства та прозелітизму різко засудив в інтерв'ю Fides, проф. Анжум Джеймс Пол, пакистанський католик, голова Асоціації вихователів релігійної меншості.

Вчитель, що працює в державній школі в Лахау, сказав, що в цей особливий момент спільних страждань обов'язком кожного є виявляти любов, повагу та служіння людству без жодної дискримінації та інших мотивів. Варто нагадати, що багато немусульманських країн допомагають Пакистану під час кризи.

Крім того, пакистанська юристка Сулема Джахангір у нещодавній статті, опублікованій в журналі «Dawn», згадує відому практику «насильницьких навернень» молодих індуїстських та християнських жінок в іслам через примусові шлюби з мусульманами. Вона стверджує, що «беззахисність молодих жінок, що належать до релігійних меншин, ще більше зростає внаслідок пандемії коронавірусу. Останнім часом були випадки відмови в доступі до продуктів харчування та екстреної допомоги зі шкодою для індуїстських та християнських спільнот. Covid-19 може бути приводом для спроби навернути молодих жінок як спосіб врятувати своє життя та їхні сім'ї під час кризи. Після такого навернення жінка не може відмовитися, оскільки відступництво карається смертю».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць