Паломництво голови оргкомітету Ювілейного року Божого милосердя до Ярослава
  • Пон, 21/12/2015 - 21:20

18 грудня 2015 року владика Богдан (Дзюрах), голова оргкомітету Ювілейного року Божого милосердя в УГКЦ, здійснив паломництво до міста Ярослава, поблизу Перемишля, де поклонився чудотворній іконі Богородиці «Милосердя двері».

З владикою Богданом молилися о. Пантелеймон Саламаха, Протоігумен Отців Василіян в Україні, мати Тереза Слота, СНДМ, Генеральна настоятелька Сетер Служебниць, с. Наталія Маціна, СНДМ, Провінційна настоятелька Сестер Служебниць Провінції Матері Божої Неустанної Помочі в Польщі, с. Боніфатія Дяків, СНДМ, Провінційна настоятелька Сестер Служебниць в Україні, о. Андрій Хім’як, секретар оргкомітету Ювілейного року, а також інші сестри служебниці та миряни.

Зустрів групу паломників о. Христофор Блажеєвський, парох місцевої спільноти греко-католиків, який розповів про історію храму та поділився власними враженнями від участі в урочистостях в Римі 8 грудня, на яких була присутня чудотворна ікона Пресвятої Богородиці з Ярослава.

Відтак був відслужений Молебень до Матері Божої «Милосердя двері», під час якого молільники заносили прохання про Боже змилування над українською землею, про поміч для страждаючих, про мир в Україні і у цілому світі. Владика Богдан виголосив коротке слово, в якому звернув увагу на символіку дверей, які позначають рух у двох напрямках: всередину і назовні. Так само, за словами проповідника, відбувається і з рухом Божого милосердя. Спершу ми самі маємо відчути велику потребу і прагнення зануритися у води милосердя Божого, дозволити, щоб Божа любов зцілювала наші рани, кріпила нас у доброму. А відтак має настати інший рух – назовні, тобто кожен справжній Христовий учень повинен стати знаком і знаряддям Божого милосердя у світі, а кожні двері християнського дому як і кожне серце віруючої людини має стати відкритими для всіх без винятку людей дверима милосердя.

На закінчення своїх відвідин, владика Богдан залишив запис в книзі гостей та висловив побажання, щоб двері цієї святині впродовж наступного року були відкритими для численних паломників, які будуть відвідувати ікону Богородиці «Двері милосердя», черпаючи від неї поміч і розраду, а всім присутнім побажав плідного і благословенного переживання Ювілейного року.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць