Папа Бенедикт XVI зустрівся з духовенством Римської дієцезії
  • Чтв, 14/02/2013 - 19:25

Згідно з прийнятим звичаєм, у перший четвер Великого Посту, 14 лютого 2013 р., Єпископ Риму Бенедикт XVI зустрівся з духовенством своєї дієцезії. Зустріч відбувалася в залі імені Павла VI. Перед її початком парохи та їхні помічники, разом з Вікарієм Папи для Римської дієцезії кардиналом Аґостіно Валліні та єпископами-помічниками, зробили визнання віри в базиліці Святого Петра.

 

Зазвичай, під час таких зустрічей Бенедикт XVI відповідав на запитання душпастирів. Але цього разу єдине запитання поставив кардинал Аґостіно Валліні: «Повернімося до Другого Ватиканського Собору – Спогади і сподівання свідка. Такою є тема, на яку тепер просимо промовити до нас, щоб також покоління священиків, які не пережили ту пору благодаті, змогли з уст Наступника святого Петра... бути зміцненими у вірі та правильній доктрині».

 

Бенедикт XVI зазначив, що для нього ця зустріч є «особливим даром Божого провидіння перед завершенням Петрового служіння». Адже завжди радісно бачити «наскільки Церква у Римі є живою». Він подякував кардиналові-вікарію за працю над пошуками покликань та протягом більше, ніж пів години, ділився особистими спогадами про свою участь в Соборі та про його перебіг.

 

Джерело: Радіо Ватикан


Паломництво Святими місцями