Папа до дітей: По-справжньому християнином є той, хто багато любить
  • Срд, 17/02/2016 - 14:38

Після Святої Меси з духовенством, богопосвяченими особами, семінаристами та катехитами, Папа Франциск пообідав в резиденції архиєпископа Морелії, а тоді відвідав місцевий архикатедральний собор, де відбулася зустріч з дітьми, які готуються до першого Святого Причастя.

Проходячи храмом, Святіший Отець вітався з присутніми, зокрема, з хворими. На кілька хвилин він зупинився біля семирічної дівчинки, яка у віці трьох місяців була чудесно зцілена від смертельної недуги за заступництвом блаженного Хосе Санчеса Дель Ріо, 15-річного юнака, вбитого 1928 року за відмову зректися від віри. Це чудо включене до його канонізаційного процесу.

Промовляючи до присутніх, Наступник святого Петра запевнив: «Буду просити Ісуса, щоби Він дав вам зростати у великій любові, такій великій, якою була Його любов. Маючи велику любов, можна по-справжньому бути християнином, виконавши заповідь, яку Ісус нам залишив: любитимеш Бога понад усе, а ближнього так, як його полюбив Ісус, як любимо себе, а навіть ще більше – так, як Він нас полюбив».

Папа заохотив наймолодших слухачів піднести свою думку до Небесної Матері, згадавши у своєму серці про рідних, близьких та друзів, але також і про тих, з ким посварилися. «Просімо Марію, щоб нас оберігала. Це найкращий спосіб ставати друзями, а не ворогами, адже життя серед неприятелів не є добрим. А Тим, хто вчинить вас справжніми друзями – це Бог, Який мешкає в наших серцях».

Отримавши на порозі катедрального собору символічні ключі від міста з рук міського голови, Святіший Отець від’їхав папамобілем до стадіону, на якому його чекала молодь.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць