Папа Франциск: багатостраждальна Україна потребує нашої молитви і допомоги
  • Срд, 10/05/2023 - 12:18

Ввіряючи Україну заступництву Пресвятої Богородиці, Папа Франциск завершив загальнв аудієнцію, під час якої закликав пам’ятати в молитвах про жінок і дітей, які страждають від війни.

 

Хоча загальна аудієнція у середу, 10 травня 2023 р., мала незвичний формат, пов’язаний із візитом до Ватикану Глави Коптської Православної Церкви, але завершилася вона традиційно, тобто закликом до молитви за Україну.

Звертаючись, за звичаєм, до молоді, хворих, похилих віком і молодят, Святіший Отець побажав їм «зберігати у Христі надію, що просвічує сенс щоденного життя». «Всіх закликаю молитися до Діви Марії протягом присвяченого Їй місяця», – сказав він, додавши: «Їй, утішительці пригноблених і Цариці миру, ввіряю багатостраждальну Україну».

Заклик до молитви за мир і до підтримки постраждалих від війни прозвучав також у вітанні до польських паломників. Папа Франциск звернувся зі словами подяки до лікарів, які за підтримки Тарнувської дієцезії рятуватимуть життя жінок і матерів у ЦАР. «Святий Франциск Ксаверій навчає нас, що звіщення Євангелія на периферіях світу завжди крокує пліч-о-пліч з медичною допомогою та освітньою підтримкою. Ця підтримка, як і наша молитва за мир, потрібна також мученицькій Україні. Тож беручи участь у травневих Марійських богослужіннях, проказуючи Розарій, пам’ятайте насамперед про жінок і дітей, які страждають від наслідків війни», – закликав Святіший Отець.


Паломництво Святими місцями