Папа Франциск: Блаженний Йозеф Маєр-Нуссер – це зразок для батьків
  • Пон, 20/03/2017 - 13:39

«Проголошений блаженним Йозеф Маєр-Нуссер – це  зразок для мирян, особливо для батьків», – сказав Папа Франциск у неділю 19 березня 2017 р., після молитви «Ангел Господній» з десятками тисяч прочан з усього світу, зібраними на площі Святого Петра у Ватикані.

Беатифікація була проведена в катедральному храмі міста Больцано на півночі Італії представником Папи кардиналом Анджело Амато, префектом Конгрегації у справах святих.

Посилаючись на те, що 19-го березня  – це урочистість святого Йосифа, Обручника Пресвятої Діви Марії, а під час Великого Посту в Церкві латинського обряду це свято з неділі переноситься на наступний день, Папа мовив:

«Вчора в Больцано був проголошений блаженним Йозеф Маєр-Нуссер, глава сім’ї й представник Католицької Акції, що загинув мученицькою смертю, бо відмовився приєднатись до нацизму задля вірності Євангелію. Задля великого морального й духовного авторитету, він є прикладом для мирян, особливо для батьків, хоч літургійне свято святого Йосифа буде відзначатись завтра. Привітаймо всіх батьків гучними оплесками», – закликав Святіший Отець, на що вірні, зібрані на площі Святого Петра, відповіли овацією.

Папа Франциск також висловив близькість до перуанців, які дуже постраждали від руйнівних повеней: «Я молюся за жертви і за всіх тих, які надають їм допомогу».

Катастрофічні повені та зсуви, пов’язані з безперевними зливами на півночі Перу, забрали життя 75 особам, знищено понад 115 тисяч житлових будинків і 117 мостів. Тисячі людей рятуються на дахах будівель. Коло 600 тисяч осіб потребують негайної допомоги. Влада Перу назвала ситуацію найгіршою за останніх 20 років.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць