Папа Франциск: Молитва за мир ніколи не є надаремною
  • Пон, 14/07/2014 - 14:16

У неділю 13 липня 2014 р., , після проказування опівдні Богородичної молитви «Ангел Господній" з тисячами вірних, зібраними на площі святого Петра у Ватикані, беручи до уваги драматичні події у секторі Гази, Папа Франциск звернувся з поновним закликом на захист миру в Святій Землі.

«У світлі трагічних подій останніх днів із сумом у серці звертаюсь до всіх, щоб і далі наполегливо молитися за мир у Святій Землі, – сказав Святіший Отець. – Ще й досі зберігаю в пам’яті живий спогад про зустріч 8 червня цього року з Патріархом Вартоломеєм, президентом Пересом і президентом Аббасом, разом з якими ми благали дару миру й чули заклик розірвати порочне коло ненависті та насильства. Хтось може подумати, що ця зустріч була марною. Але це не так! – підкреслив Папа. – Молитва допомагає не дозволити, щоб зло нас перемогло, ні змиритись з тим, щоб насильство і ненависть переважали над діалогом і примиренням. Закликаю зацікавлені сторони і всіх, на кому лежить політична відповідальність на місцевому й міжнародному рівнях, не міряти ні молитов, ні жодного зусилля, щоб припинити всяку ворожість і досягти бажаного миру для блага всіх. Закликаю всіх вас з'єднатись у молитві».

Після спільної молитви в тиші Папа мовив: «Господи, допоможи нам! Даруй нам мир, навчи нас миру, скеруй нас до миру. Відкрий наші очі й наші серця та дай нам мужність сказати: «Ні – війні! Війна все руйнує!». Наповни нас мужністю звершувати конкретні жести на побудову миру... Зроби нас здатними почути волання наших громадян, які благають перетворити нашу зброю в засоби миру, наші страхи – в довір’я і наші напруження – у прощення».

 


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць