Папа Франциск попрощався з Південним Суданом
  • Нед, 05/02/2023 - 17:19
Після шестиденного перебування на Африканському континенті Папа Франциск відлетів до Риму. На борту літака, як звичайно, передбачається спілкування з журналістами.

XL Апостольська подорож Папи Франциска добігає до завершення. З меморіалу Джона Ґаранґа в Джубі, де вранці, 5 лютого 2023 р., він очолив Святу Месу, Святіший Отець прибув до аеропорту, де відбулася церемонія прощання за участі Президента Південного Судану.

 

Як звичайно у таких випадках, Папа останній піднявся на борт літака, який об 11:56 місцевого часу піднявся у небо, щоби, здолавши 5 тисяч кілометрів шляху, приземлитися в Римі. Під час перельоту, що триватиме понад 6 годин, запланована розмова із журналістами, в якій братимуть участь також супутники Папи під час другого етапу подорожі.

Нагадаємо, що XL Апостольська подорож Папи Франциска розпочалася 31 січня відвідинами Демократичної Республіки Конго. В п’ятницю, 3 лютого, він прибув до Південного Судану, відвідини якого мали екуменічний характер: це був спільний візит разом з Главою Англіканської Співдружності архиєпископом Джастіном Уелбі та з Модератором Загальної Асамблеї Церкви Шотландії преподобним Ієном Ґріншилдсом.


Паломництво Святими місцями