Папа Франциск попросив молитися за свого попередника
  • Срд, 28/12/2022 - 18:10

Наприкінці загальної аудієнції Папа Франциск звернувся до всіх з окремим проханням про особливу молитву за свого 95-річного попередника.

Перед тим, як звернутися із заключними вітаннями, в яких також прозвучало побажання миру для України, Папа Франциск скерував до учасників загальної аудієнції в середу, 28 грудня 2022 р., особливе прохання. «Хочу попросити вас усіх про особливу молитву за Папу-емерита Бенедикта, який мовчазно підтримує Церкву. Згадати про нього, а він тепер дуже хворий, просячи в Господа, щоби втішив його та підтримував у цьому свідченні любові до Церкви аж до кінця», – сказав він.

Нагадаємо, що Бенедикт XVI – Йозеф Ратцінґер, якому в квітні цього року виповнилося 95 років життя, після свого зречення проживає у монастирі «Mater Ecclesiae» на території ватиканських садів. Від початку свого понтифікату Папа Франциск неодноразово говорив про свій зв’язок зі своїм попередником, називаючи його «отцем» і «братом». Вони також регулярно зустрічаються, починаючи від історичної зустрічі в Апостольському палаці в Кастель Ґандольфо, де Бенедикт XVI кілька тижнів проживав після зречення, перед тим, як повернутися до Ватикану.