Папа Франциск привітав свого попередника з 70-річчям священства
  • Втр, 29/06/2021 - 19:27

Зворушливі слова на адресу Бенедикта XVI, сказані після проказування недільної молитви, викликали оплески вдячності паломників, присутніх на площі Святого Петра.

«Сьогодні припадає річниця, яка торкається серця нас усіх: 70 років тому Папа Бенедикт був рукоположений у священики», – сказав Папа Франциск, промовляючи з вікна Апостольського палацу у Ватикані після проказування молитви «Ангел Господній» в урочистість святих Апостолів Петра і Павла, на що учасники молитви відповіли щирими оплесками.

«До Тебе, Бенедикте, дорогий отче та брате, линуть наша любов, наша вдячність і наша близькість», – сказав Святіший Отець, нагадавши, що його попередник тепер проживає у монастирі, який був задуманий у серці Ватикану для приймання затворницьких спільнот, аби вони молилися за Церкву.

«На даний час, – вів далі Папа Франциск, – це він є ватиканським затворником, який своє життя віддає молитві за Церкву та за Римську дієцезію, вислуженим єпископом якої він є. Дякуємо, Бенедикте, дорогий отче та брате. Дякуємо за Твоє вірогідне свідчення. Дякуємо за Твій погляд, постійно звернений до Божого горизонту».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць