Папа Франциск прийняв Президента Албанії
  • Пон, 17/09/2018 - 15:29

Сприяння молоді, релігійна свобода, ситуація в регіоні та євроінтеграція були серед тем, обговорюваних під час візиту до Ватикану Президента Албанії

У понеділок, 17 вересня 2018 р., вранці, Папа Франциск прийняв у Апостольському палаці у Ватикані Президента Республіки Албанія Іліра Мету, який опісля зустрівся з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводив монсеньйор Антуан Камільєрі, Заступник Секретаря, відповідального за стосунки з Державами.

Повідомленні Ватиканського прес-центру інформує про те, що під час щирих розмов було виокремлено позитивні стосунки між Албанією та Святим Престолом, як також працю місцевої католицької спільноти на користь усього албанського суспільства, зокрема, молоді. В цьому контексті розглянуто теми взаємного зацікавлення, між якими – важливість сприяння релігійній свободі та мирному співжиттю, як також витривалість у зусиллях на користь міжрелігійного та міжкультурного діалогу.

Сторони також зупинилися на поступові Албанії в процесі інтеграції в Європейський Союз та розглянули деякі питання з міжнародної сфери, зокрема, ситуацію на західних Балканах.


Паломництво Святими місцями