Папа Франциск прийняв Президента Російської Федерації
  • Чтв, 11/06/2015 - 11:10

У середу, 10 червня 2015 р., ввечері, Папа Франциск прийняв Президента Російської Федерації В. Путіна. Як повідомляє Речник Апостольської Столиці, приватна розмова відбувалася в бібліотеці Апостольського палацу і тривала 50 хвилин, після чого відбулося представлення делегацій та обмін подарунками.

Як можна було передбачити, темою розмови в основному була ситуація в Україні та на Близькому Сході. Святіший Отець наголосив, що необхідно докладати щирі і великі зусилля для досягнення миру в Україні. Висловлено спільне переконання в необхідності відновлення атмосфери діалогу та виконання всіма сторонами Мінських угод. Важливим названо заанґажування у подолання важкої гуманітарної ситуації, забезпечуючи доступ гуманітарним організаціям. Щодо ситуації на Близькому Сході, в Сирії та Іраку, то наголошено на необхідності досягнення миру також і шляхом конкретного заанґажування міжнародної спільноти, дбаючи, одночасно, про забезпечення умов, необхідних для життя, всім складовим суспільства, включаючи релігійні меншини, зокрема, християн.

Одночасно відбувалася зустріч між архиєпископом Полем Ґаллаґером, Відповідальним за стосунки з державами Апостольської Столиці, та С. Лавровим, Міністром Закордонних справ Російської Федерації, під час якої також в основному обговорювано вищезгадані теми.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць