Папа Франциск прийняв у Ватикані Президента Латвії
  • Чтв, 16/05/2024 - 14:28
Серед тем, які обговорювалися в рамках візиту, була також війна в Україні, наголошуючи на ролі міжнародної спільноти в пошуках мирного вирішення.

У четвер, 16 травня 2024 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції в Апостольському палаці у Ватикані Президента Латвії Едґарса Рінкевичса. Як повідомляє пресслужба Святого Престолу, розмова тривала понад півгодини й завершилася традиційним обміном подарунками.

 

Опісля Едґарс Рінкевичс зустрівся з Державним Секретарем Пʼєтро Пароліном, яка супроводжував Заступник Секретаря у справах стосунків з державами і міжнародними організаціями монсеньйор Даніель Пахо. У комюніке за підсумками зустрічі зазначається, що під час переговорів у Державному Секретаріаті висловлено задоволення з приводу добрих стосунків між Святим Престолом та Латвійською Республікою, відзначаючи важливість християнської віри в житті латвійського суспільства. Йшлося також про війну в Україні, відзначивши роль міжнародної спільноти в пошуках мирного вирішення, як тем про виклики, поставлені штучним інтелектом і розвитком нових технологій.