Папа Франциск: Слід будувати справедливіше співжиття між народами Середземномор’я
  • Срд, 23/07/2014 - 13:29

До «оновленого заанґажування у будування братерського та справедливішого співжиття» між народами Середземномор’я закликав Папа Франциск учасників заходів під назвою «Fly for peace» (Політ за мир), який вперше відбувся в місті Трапані, розташованому на заході південноіталійського острова Сицилії. Папське послання за підписом Державного Секретаря кардинала П’єтро Пароліна зачитав місцевий єпископ під час Святої Меси, приуроченої цим подіям.

Організатори ініціативи, що відбувалася 19-20 липня 2014 р., поставили собі за мету наголосити на національному та міжнародному рівнях на невідкладності справи забезпечення миру, співпраці та діалогу між культурами й релігіями народів Середземноморського побережжя, підкреслюючи, зокрема, роль Сицилії у процесах інтеграції та солідарності між народами, свідченням чого є також трагічні події висадки на берегах регіону десятків тисяч мігрантів, які прибувають сюди після сповнених небезпеками морських подорожей.

Святіший Отець висловив побажання, щоб цей захід спричинився «до сприяння усвідомленню загальних цінностей миру й солідарності» та заохотив віддавати перевагу «діалогові, як формі зустрічі, щоб уникати глобалізації байдужості, яка поволі викликає звикання до болю ближнього». Папа ввірив плоди ініціативи «Fly for peace» заступництву Пречистої Діви Марії, бажаючи, щоб «народи Сицилії та Середземномор’я були сповнені процвітанням та надією».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць