Папа Франциск відвідає Бенедикта XVI
  • Суб, 16/03/2013 - 13:12

Наступної суботи, 23 березня, Святіший Отець Франциск поїде до Кастель Гандольфо, де зустрінеться з Папою-емеритом Бенедиктом XVI, – інформує прес-служба Апостольської Столиці у сьогоднішньому інформаційному бюлетні. У Ватикані подали програму діяльності Папи на найближчий тиждень.

Отож, в неділю, 17 березня, о 10:00 римського часу Папа Франциск відправить Службу Божу в парохії Св. Анни, що у Ватикані. А о 12:00 очолить молитву «Ангел Господній».

На понеділок, 18 березня, о 12:50 запланована аудієнція для президента Республіки Аргентина у Домі Св. Марти.

У вівторок, 19 березня, о 9:30 на площі Св. Петра відбудеться Урочиста Євхаристія встановлення Петрового Служіння. Вхід на площу буде відкритий з 6:30 год. Після завершення Євхаристії Папа складе свої літургічні шати в каплиці П’єти, і перед вівтарем Сповіді зустрінеться із представниками офіційних делегацій. Пообідає Папа в цей день в Домі Св. Марти.

У середу, 20 березня, об 11:00 відбудеться зустріч із представниками християнських Церков.

У п’ятницю, 22 березня, об 11:00 в «Sala Regia» відбудеться аудієнція для Дипломатичного корпусу, акредитованого при Апостольській Столиці.

У суботу, 23 березня, о 12:00 Папа Франциск гелікоптером відлетить з Ватикану до Кастель Гандольфо, де зустрінеться і пообідає з Папою-емеритом Бенедиктом XVI. Після закінчення зустрічі Святіший Отець повернеться до Ватикану.

У неділю, 24 березня, на площі Св. Петра о 9:30 Папа Франциск  очолить урочисту Літургію Вербної Неділі. А о 12:00 помолиться з вірними «Ангел Господній».

 


Паломництво Святими місцями