Папа Франциск ввірив світ під покров і опіку Пречистої Діви Марії з Фатіми
  • Пон, 14/10/2013 - 00:35

У неділю 13 жовтня 2013 року, під час Святої Меси, відправленої на площі святого Петра у Ватикані з нагоди Марійського дня, що входить в рамки відзначень Року Віри, після Святого Причастя архиєпископ Ріно Фізікелла, Президент Папської Ради сприяння новій євангелізації, подякував Святішому Отцеві за це свято віри, за Марійський день, який під повним любові і милосердя поглядом Марії зібрав паломників з п’ятдесятки країн світу, що представляли понад 800 Марійських рухів, асоціацій та братств з усього світу. В імені присутніх він попросив Папу ввірити всіх Божій Матері.

Перед статуєю Пресвятої Богородиці з Фатіми Святіший Отець прочитав власноручно написаний Акт ввірення під покров і опіку Фатімської Богородиці
.
«Благословенна Діво Маріє з Фатіми, з оновленою вдячністю за Твою материнську присутність, приєднуємо наш голос до голосу всіх поколінь, які називають Тебе «благословенною».

Святкуємо в Тобі великі діла Бога, Який ніколи не втомлюється з милосердям схилятись над людством, що страждає від зла та зранене гріхом, щоб його зцілити та спасти.

Прийми з материнською прихильністю акт ввірення, який сьогодні з довірою складаємо перед цим Твоїм зображенням, для нас дуже дорогим.

Ми впевнені, що кожен із нас цінний у Твоїх очах і Тобі не є чужим ніщо з того, що живе в наших серцях. Прагнемо, щоб до нас дійшов Твій найніжніший погляд, щоб ми отримали утішаючу ласкавість Твоєї усмішки.

Оберігай наше життя в Твоїх раменах: благослови і зміцни кожне прагнення добра; оживи і підсилюй віру; підтримай та роз’ясни надію; натхни і пожвав милосердну любов; провадь усіх нас дорогою святості.

Навчи нас Своєї любові і особливого уподобання до найменших та вбогих, до знедолених і страждаючих, до грішників та загублених серцем: збери усіх під Твій покров і всіх віддай Твоєму улюбленому Синові, Господу нашому Ісусові. Амінь».

У неділю в Марійському дні у Ватикані взяло участь коло 200 тисяч вірних – 100 тисяч з них брали участь у Святій Месі на площі святого Петра, а стільки ж зібралось на прилеглих вулицях та площах. Прес-агентства інформують, що кількість учасників суботніх і недільних богослужень досягла 350 тисяч, значно перевищуючи попередні передбачення Папської Ради сприяння новій євангелізації.

Після богослуження статуя Фатімської Богородиці повертається до Португалії.

Текст із сторінки сайту Радіо Ватикану


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць