Папа Франциск засудив жорстокий теракт у Боготі
  • Суб, 19/01/2019 - 09:22

Папа висловив глибоке співчуття з приводу терористичного акту в Колумбії, де загинуло понад 20 осіб, а поранено майже 70.

У посланні за підписом Державного Секретаря Святого Престолу кардинала  П’єтро Пароліна, яке звернене до архиєпископа Боготи кардинала Рубена Саласара Ґомеса, Папа Франциск висловлює глибоке співчуття з приводу терористичного акту в столиці Колумбії, який посіяв смерть і горе в четвер 17 січня 2019 року. В результаті потужного вибуху замінованого автомобіля біля Національної поліцейської академії в Боготі загинуло понад 20 осіб, а 68 зазнали поранень. 

Святіший Отець висловив свій глибокий смуток, молячись за вічний упокій жертв, які втратили життя внаслідок цього нелюдського нападу та запевнив підтримку й духовну близькість до численних поранених, їхніх родин та всього колумбійського суспільства.

Засуджуючи «сліпе насильство, що є дуже серйозним злочином щодо Творця», Папа молиться до Господа, щоб Він допоміг і далі «будувати гармонію й мир в країні та в усьому світі», та призиває «на всі жертви, на їхні родини та дорогий колумбійський народ Апостольське благословення».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць