Папа Франциск завершив свою Апостольську подорож до Греції
  • Пон, 06/12/2021 - 12:46
Зустріччю з молоддю був позначений останній день 35-ї Апостольської подорожі Папи Франциска, після якої він від’їхав до аеропорту.

У понеділок, 6 грудня 2021 р., Папа Франциск завершив відвідини Греції. Відслуживши Святу Месу в каплиці Апостольської нунціатури, він прийняв у дипломатичному представництві Голову Парламенту Греції Костантіноса Тасуласа.

Перед тим як попрощатися з гостинним домом, який став його резиденцією під час перебування у Греції, Святіший Отець зустрівся з групою молодих біженців християн із Сирії, якими опікується ординаріат Вірменської Католицької Церкви в Греції.

З осідку дипломатичного представництва Папа від’їхав до католицької Школи святого Діонісія, яку провадять сестри урсулянки, в спортзалі якої відбулася зустріч з молоддю, що стала заключною подією цього візиту. Відразу по її завершенні Святіший Отець вирушив до афінського міжнародного аеропорту, де відбулася церемонія прощання за участі Міністра закордонних справ Греції.

Приблизно опівдні за місцевим часу літак грецьких авіаліній «Aegean» з Папою Франциском на борту піднявся в небо. Після двогодинного перельоту, під час якого відбудеться традиційне спілкування Святішого Отця із журналістами, він приземлиться в римському міжнародному аеропорту Чампіно.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць