Папа Франциск зустрівся з Президентом Швейцарії
  • Суб, 06/05/2017 - 20:57

У суботу, 6 травня 2017 р., Папа Франциск прийняв у Апостольському палаці у Ватикані Президента Швейцарської Конфедерації Доріс Лойтхард, яка опісля зустрілася з архиєпископом Полем Річардом Ґаллаґером, Секретарем, відповідальним за стосунки з державами.

У повідомленні Ватиканського прес-центру зазначається, що під час щирих розмов, крім згадки про великодушне служіння Папської Швейцарської Гвардії в день складення присяги новими членами, було підкреслено спільне прагнення дедалі більше зміцнювати існуючі добрі стосунки між Святим Престолом і Швейцарією, посилюючи також співпрацю між Католицькою Церквою та державою.

Далі було заторкнуто різні теми обопільного зацікавлення, такі як майбутнє європейського континенту, прийняття мігрантів, виклики світу праці для молоді, боротьба з тероризмом і заанґажування в захист довкілля.

Зазначимо, що Президент Швейцарії прибула до Ватикану для участі в церемонії складення присяги новобранцями Папської Швейцарської Гвардії, що традиційно відбувається 6 травня. Ця дата пов’язана з героїчним свідченням вірності та відданості, яку виявили гвардійці у 1527 році під час облоги Риму німецьким імператором Карлом V. Того травневого дня 147 швейцарських солдатів героїчно віддали своє життя, захищаючи Папу Климента VII.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць