Папа: Єднаючись з Христом, ми не самотні
  • Пон, 16/03/2020 - 10:29

У контексті епідемії Святіший Отець нагадує про важливість всецерковного сопричастя та єднання в молитві, підкреслюючи важливість духовного Святого Причастя.

Чого нас може навчити ситуація, що склалася в світі. За словами Папи Франциска, вона є нагодою поглиблювати розуміння сопричастя між вірними. «Дорогі брати й сестри, – сказав він після проказування молитви “Ангел Господній” у неділю, 15 березня 2020 р., – в ці дні площа Святого Петра зачинена, тому мої вітання звернені безпосередньо до вас, що єднаєтеся через засоби комунікації».

«В цій ситуації пандемії, в якій ми змушені жити більше чи менше ізольовано, ми запрошені наново відкривати та поглиблювати цінність сопричастя, яке поєднує всіх членів Церкви. З’єднані з Христом, ми ніколи не самотні, але формуємо одне Тіло, Головою якого є Він. Це єднання, яке підтримується молитвою, але також – духовним Святим Причастям, дуже рекомендованою практикою в період, коли неможливо отримати Святі Тайни. Кажу це всім, особливо – самотнім», – мовив Святіший Отець, поновлюючи свою близькість з усіма хворими й тими, які їх лікують, як також соціальними працівниками і волонтерами, що допомагають тим людям, які не можуть виходити з дому, і всіма тими, хто виходить назустріч потребам бідних і бездомних: «Дуже дякую за все, що ви робите, щоби допомагати в цей важкий період. Нехай Господь вас благословить, а Богородиця оберігає. І, будь ласка, не забувайте молитися за мене».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць