Папа: Євхаристія – це зустріч з Ісусом і спонука нести далі Його любов
  • Пон, 03/07/2023 - 20:26

Представляючи молитовний намір на липень, зосереджений на закликові до оновлення Євхаристійного життя, Папа Франциск наголошує на тому, що участь у Євхаристії повинна перемінювати нас: приймаючи Христа, Який полюбив нас до кінця, ми покликані нести цю любов ближнім.

«Молімося за те, щоби католики ставили у центрі свого життя Євхаристійне богослужіння, яке перемінює людські стосунки та відкриває на зустріч з Богом і з ближнім», – таким є молитовний намір, який Святіший Отець Франциск пропонує членам Всесвітньої мережі молитви Папи на місяць липень.

Особисто представляючи це намірення в традиційному на початку місяця відеоролику, Папа зазначає, що «якщо ми виходимо зі Святої Меси такими, як увійшли, то щось тут не так». «Пресвята Євхаристія – це присутність Ісуса, вона глибоко перетворює. Ісус приходить і повинен перемінити тебе», – наголошує Святіший Отець, підкреслюючи, що в ній «присутній Христос, Який жертвується, дарує Себе нам, Який запрошує нас дозволити Йому живити наше життя, щоб воно живило життя наших братів і сестер».

Саме це й відбувається з героями відеоролику, в якому бачимо вірян, які після участі в Святій Месі, несуть Христову любов своїм потребуючим ближнім, а також Святе Причастя немічному родичеві, який залишився вдома. Сцени зі щоденного життя громади відзняті в м. Детройті, США. Співпраця з Детройтською архидієцезією у приготуванні відеоролика не випадкова, адже Церква в цій країні готується до проведення Національного Євхаристійного Конгресу.

«Євхаристійне богослужіння – це зустріч з воскреслим Ісусом і, водночас, спонука відкритися для світу, як Він нас навчив. Щоразу, коли беремо участь у Євхаристії, приходить Ісус і дає нам сили любити так, як Він полюбив. Бо дає нам мужність виходити назустріч іншим, виходити із замкнутості в собі та з любов’ю відкриватися на інших», – пояснює Папа Франциск, представляючи молитовний намір.