Папа: Нехай Марія допомагає нам наслідувати приклад нових святих
  • Пон, 15/10/2018 - 12:00

Канонізаційна Свята Меса завершилася молитвою до Пресвятої Богородиці

Урочисте Євхаристійне богослуження, яке Папа Франциск очолив на площі Святого Петра у Ватикані в неділю, 14 жовтня 2018 р., з нагоди канонізації сімох святих, завершилося проказуванням молитви «Ангел Господній», перед яким Святіший Отець звернувся з коротким подячним словом до учасників спільної молитви, подякувавши, насамперед, численним кардиналам, єпископам та священикам, які прибули з кожної частини світу.

«Моя шаноблива вдячність лине до офіційних делегацій з багатьох країн світу, які прибули вшанувати нових святих, які причинилися до духовного та соціального поступу цих країв. Зокрема, вітаю Її Величність Королеву Софію та Президентів Італійської Республіки, Чилі, Сальвадору та Панами», – сказав Папа, скерувавши також слова вітання до Його Милості Роуена Вільямса, вислуженого Архиєпископа Кентерберійського, та делегації Англіканської Церкви.

Привітавши всіх прочан і тих, які єдналися з площею Святого Петра за допомогою засобів суспільної комунікації, Папа запросив піднести молитву до Пресвятої Богородиці:

«А тепер звертаємося в молитві до Пречистої Діви Марії, першої та досконалої Господньої учениці, щоб Вона допомагала нам наслідувати приклад нових святих».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць