Папа подарував Президентові США власноручно підписане Послання на день миру 2017 року та пам’ятну медаль
  • Срд, 24/05/2017 - 16:44

У середу 24 травня 2017 року Папа Франциск прийняв в Апостольському Палаці у Ватикані Президента США Дональда Трампа з дружиною, донькою та супроводом. Він прибув з офіційним візитом до Італії, але перш, ніж мати зустріч з президентом та прем’єр міністром країни, Дональд Трамп зустрівся із Святішим Отцем, а потім з кардиналом П'єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, та Полем Річардом Ґаллаґером, Секретарем, відповідальним за стосунки з державами.

Як повідомив прес-центр Ватикану, під час щирої приватної розмови, що тривала 40 хвилин, сторони висловили задоволення з приводу добрих двосторонніх стосунків між Святим Престолом та Сполученими Штатами, а також спільне зобов'язання щодо захисту життя, свободи совісті та віросповідання. Прозвучав заклик до мирної співпраці між державою й Католицькою Церквою, що трудиться на користь людей у сфері охорони здоров'я, освіти й допомоги мігрантам.

Відбувся також обмін думками з деяких питань, пов'язаних з поточними міжнародними подіями та сприянням миру в усьому світі шляхом політичних переговорів і міжрелігійного діалогу, звертаючи особливу увагу на ситуацію на Близькому Сході та захист християнських громад.

Папа подарував Президентові США власноручно підписане Послання на день миру 2017 року та пам’ятну медаль, на якій зображена оливкова гілка, яка об’єднує розбитий камінь. Святіший Отець пояснив, що цей символ миру він дарує Дональдові Трампу, щоб той «був знаряддям миру».

В свою чергу Президент Трамп подарував Святішому Отцеві книги Мартіна Лютера Кінґа, лідера руху за громадянські права в 60-их роках, вбитого 1968 року.

Президент США з дружиною відвідали Сикстинську каплицю та базиліку Святого Петра.

Перша Леді Меланія Трамп вранці відвідала також ватиканську дитячу лікарню «Дитятка Ісуса», а Іванка Трамп, донька Президента, побувала з візитом у спільноті святого Еґідія.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць