Папа прийме Предстоятеля Православної Церкви Чеських земель і Словаччини
  • Срд, 09/05/2018 - 21:02

У п’ятницю, 11 травня, Папа Франциск прийматиме в Апостольському палаці у Ватикані Главу Православної Церкви Чеських земель і Словаччини Пряшівського Архиєпископа митрополита Ростислава. Про це повідомляє Папська Рада сприяння єдності між християнами.

Програма візиту

Обраний у січні 2014 року, Предстоятель наймолодшої з-поміж православних Церков здійснює візит до Ватикану від 9 до 12 травня 2018 року. Він є відповіддю на візит кардинала Курта Коха, Президента Папської Ради сприяння єдності між християнами, до Братіслави й Пряшева в жовтні минулого року. Місцем його проживання є резиденція «Дім святої Марти».

В четвер, 10 травня, митрополит Ростислав відслужить Божественну Літургію на гробі святого Кирила в базиліці святого Климентія, опісля відвідає базиліки Святого Петра, Пресвятої Марії та святого Павла поза мурами. На п’ятницю, 11 травня, заплановано відвідини Папської Ради сприяння єдності між християнами та зустріч з кардиналом Кохом, аудієннція в Папи Франциска та огляд катакомб святого Севастіана.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць