Папа прийняв у Ватикані Президента Іраку
  • Суб, 18/11/2023 - 19:06

Під час перемовин йшлося про необхідність того, щоб Католицька Церква в Іраку могла і надалі здійснювати свою цінну місію і щоб всі іракські християни могли бути активною частиною суспільства.

У суботу вранці, 18 листопада 2023 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції в Апостольському Палаці Президента Республіки Ірак Абдул Латіфу Джамаля Рашида. Президент зустрівся також з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводжував архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер, Секретар у справах стосунків з державами та міжнародними організаціями.

Пресслужба Святого Престолу інформує, що під час щирих розмов у Державному Секретаріаті, які підтвердили добрі двосторонні відносини, було обговорено теми, що становлять спільний інтерес. Зокрема, вказувалося на необхідність того, щоб Католицька Церква в Іраку могла і надалі здійснювати свою цінну місію і щоб всі іракські християни могли бути живою і активною частиною суспільства і регіону, особливо в Ніневійській рівнині.

Крім того, були обговорені деякі міжнародні питання. Зокрема, сторони говорили про конфлікт в Ізраїлі та Палестині та про нагальну необхідність докладати зусилля у будування миру і стабільності.