Папа: У світлі Воскреслого відкривайте радість і красу життя
  • Срд, 22/04/2020 - 13:40

Вітаючи глядачів, що брали участь у загальній аудієнції за посередництвом засобів комунікації, Святіший Отець побажав, аби Христове воскресіння стало запорукою свідчення братньої любові.

 

Загальна аудієнція, яка в середу, 22 квітня 2020 р., транслювалася з робочого кабінету Святішого Отця в Апостольському палаці, завершилася, як звичайно, проказуванням молитви «Отче наш» та благословенням Папи. А перед цим він звернувся до глядачів, які єдналися з ним за посередництвом засобів комунікації, з короткими привітаннями, заохочуючи відповідально ставитися до створіння, яке є Божим даром для нас усіх.

Шанс на відродження та зміцнення

Зокрема, промовляючи до німецькомовних дистанційних учасників аудієнції, Святіший Отець сказав: «Ця весна запрошує нас приєднатися до прослави, яку природа, квіти та звірі складають Творцеві. Нехай же цей рік стане для створіння особливою нагодою для того, щоб оживитися та зміцніти».

Цінність і радість життя

Звертаючись із «щирим вітанням» до італомовних вірних, Папа побажав: «Нехай же послання, що випливає із події Христового воскресіння, стане для всіх зобов’язання давати свідчення під знаком братерської та солідарної любові». Скерувавши окрему думку до молоді, літніх людей, хворих і молодят, він закликав: «У світлі Воскресіння відкривайте радість і красу життя, яке є Божим даром».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць