Папа: у травні молімося вервицю, випрошуймо дар миру, особливо для України
  • Нед, 07/05/2023 - 14:56

Зустрічаючись із паломниками у першу неділю травня, Папа Франциск закликав присвятити цей місяць молитві на вервиці в намірі миру. Він також привітав членів Асоціації «Meter», що бореться проти насильства над неповнолітніми.

 

Вже понад рік під час кожної недільної зустрічі з паломниками, де би і за яких обставин вона не відбувалася б, Папа Франциск скеровує думку до «мученицької України». Не стала винятком і полуденна молитва «Царице Неба» в неділю, 7 травня 2023 року, що відбувалася напередодні традиційної благальної молитви до Богородиці, що відбувається у санктуарії у Помпеях на півдні Італії.

«Завтра у Помпеях, – сказав він, – піднесеться традиційна благальна молитва до Богородиці Розарію, у санктуарії, який блаженний Бартоло Лонго бажав присвятити молитві за мир. Протягом цього місяця травня молімося Розарій, випрошуючи у Пресвятої Діви дару миру, особливо для мученицької України. Нехай же відповідальні за долі народів почують прагнення людей, які страждають і бажають миру!» – побажав Святіший Отець.

На площі Святого Петра були присутні члени асоціації «Meter» разом зі своїм засновником о. Фортунато Ді Ното. Ця організація вже 30 років активно діє в царині запобігання та протидії насильству над неповнолітніми й цього дня відзначала 28-й День дітей, що стали жертвами насильства. «Я близький з вами, дорогі браття й сестри, й супроводжую вас молитвою та признанням: ніколи не втомлюйтеся стояти на боці жертв, там є Христос-Дитя, Який на вас чекає. Дякую вам!» – мовив Папа.


Паломництво Святими місцями