Папа учасникам екуменічного семінару: Розрізнення, щоб знаходити Божу волю
  • Срд, 05/09/2018 - 14:05

Від 5 до 8 вересня в екуменічному монастирі в Бозе на відбувається вже XXVI Міжнародний екуменічний семінар православної духовності. У вітальній телеграмі Папа заохотив розвивати вміння розпізнавати і прилаштовуватися до Божого ритму.

«Справжнє розпізнавання вимагає призвичаїтися до Божої терпеливості та Його ритму, який не є нашим», – читаємо у привітанні, яке Папа Франциск надіслав через Державного Секретаря організаторам та учасникам XXVI Міжнародного екуменічного семінару православної духовності, який від 5 до 8 вересня 2018 р. відбувається у спільноті Бозе – екуменічному монастирі на півночі Італії.

Уділяючи Апостольське благословення, Святіший Отець побажав, аби «ці дні братерського зіставлення посприяли пошукам для критеріїв особистого та спільнотного розрізнення, необхідних для того, щоб досягнути пізнання Божої волі, в якій міститься вся повнота життя».

Розпізнавання і життя

«Розрізнення і християнське життя». Такою є тема вже звичної щорічної ініціативи, започаткованої спільнотою 1993 року, що стала місцем діалогу та взаємного пізнання між представниками західної та східної традицій християнства. В світлі спадщини Отців Церкви й давньо християнських письменників, цього року учасники роздумуватимуть над тим, що зрозуміти та розрізняти знаки часу – це фундаментальний вимір християнського життя. Бо для того, щоб якнайкраще відповідати на виклики сьогодення, християнин покликаний здійснювати необхідне оновлення, залишаючись, водночас, вкоріненим у вірі.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць