Папа українським прочанам: молюся разом з вами за вашу країну
  • Нед, 12/11/2023 - 15:01
Вітаючи на площі Святого Петра у Ватикані українських паломників, Папа Франциск звернувся із закликом до всіх, що не забувати про багатостраждальну Україну.

Серед кількох десятків тисяч паломників, туристів і римлян, які в неділю, 12 листопада 2023 р., зібралися опівдні на площі Святого Петра у Ватикані на молитву з Папою Франциском, були також українські прочани та ченці Василіянського Чину святого Йосафата, які прибули на відзначення 400-річчя мученицької смерті святого Йосафата. Вітаючи після молитви різні прочанські групи, Святіший Отець також звернувся з окремим словом до українців і василіян.

«Я з любов'ю вітаю паломництво українських вірних та монахів-василіян, – бачу ось там українські прапори, – які прибули з різних країн, щоб відзначити четверте сторіччя мученицької смерті святого Йосафата. Разом з вами молюся за мир у вашій стражденній країні», – сказав Папа, а тоді звернувся до всіх, хто його слухав: «Браття і сестри, не забуваймо про мученицьку Україну, не забуваймо про неї!».

 

Після молитви «Ангел Господній» з Папою Франциском, українські прочани перейшли до базиліки Святого Петра, де о 13:30 римського часу розпочнеться урочиста архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Блаженніший Святослав Шевчук, Глава і Отець УГКЦ.