Папа в Еквадорі: Візит ввічливості до Президента та відвідини катедри
  • Втр, 07/07/2015 - 15:45

Одним з обов’язкових заходів в рамках Апостольської Подорожі є візит ввічливості до Глави Держави, який Папа Франциск здійснив ввечері, 6 липня 2015 р., повернувшись до столиці Еквадору Кіто після відвідин міста Ґваякіль. В робочому кабінеті Президентського палацу відбулася півгодинна приватна розмова між Святішим Отцем та Президентом Корреа, після чого до них приєдналися матір, дружина та діти Глави Держави й відбувся обмін подарунками. Папа подарував мозаїку, на якій зображена ікона Пресвятої Богородиці з папської базиліки Святого Павла і два документи – Апостольське Напоумлення «Радість Євангелія» та енцикліку «Славен будь», отримавши взамін картину, на якій зображено фасад єзуїтського храму Кіто.

Після розмови з Президентом Еквадору та його родиною Папа вийшов на балкон палацу, щоби привітати і поблагословити людей, що зібралися на площі перед ним, а тоді відбулося представлення відповідних делегацій.

Завершальною подією другого дня Апостольської Подорожі Папи Франциска до Еквадору були відвідини катедрального собору Кіто. Перед тим, як увійти до храму, Святіший Отець привітався з особами з особливими потребами та з хворими. У катедрі Єпископ Риму провів кілька хвилин в тихій молитві перед Найсвятішими Тайнами та поклав квіти перед Пресвятою Богородицею.

Відвідини завершилися коротким привітанням з вірними, що зібралися на площі перед храмом. Замість приготованого заздалегідь тексту Папа сказав короткий вступ до молитви і благословення, зазначаючи: «Благословлю кожного з вас, ваші родини, ваших найдорожчих, увесь великий і благородний еквадорський народ». Побажавши, щоб не було дискримінацій, щоб ніхто не почувався відкиненим і виключеним, Святіший Отець заохотив проказати молитву до Пречистої Діви Марії та уділив Апостольське благословення.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць