Папа втретє відвідав відділення дитячої онкології в лікарні ім. Джемеллі
  • Чтв, 15/06/2023 - 13:31

Папа Франциск особисто подякував малим пацієнтам за слова і малюнки, якими вони підтримували його під час одужання після операції.

Вранці, 15 червня 2023 р., Папа Франциск відвідав пацієнтів відділення педіатричної онкології та дитячої нейрохірургії університетської лікарні ім. Аґостіно Джемеллі, щоби привітатися зі своїми сусідами, які протягом перебування в лікарні після операції, зробленої тиждень тому, підтримували його своїми малюнками та записками. Сусідами, адже згадане відділення розташоване на тому самому десятому поверсі, де і палата Святішого Отця.

Того ж ранку Папа привітався із керівництвом лікарні, яка вже втретє на деякий час стала «Ватиканом №3», після того, як у липні 2021 року йому зробили тут операцію на кишківнику, а в березні 2023 він був госпіталізований для лікування гострого інфекційного бронхіту. Це також були треті відвідини Святішим Отцем дитячого онкологічного відділення цього медичного закладу, адже з його пацієнтами він зустрічався і під час попередніх двох госпіталізацій.