Папа: за прикладом Івана Павла ІІ, підтримаймо справу нової євангелізації
  • Срд, 18/10/2023 - 14:46

Наприкінці загальної аудієнції Папа Франциск заохотив підтримувати місіонерську діяльність Церкви, а в контексті 45-річчя обрання святого Івана Павла ІІ нагадав про започаткований ним шлях нової євангелізації.

Місяць жовтень у Католицькій Церкві є місяцем, присвяченим місіям, а в передостанню неділю відзначається Всесвітній день місій. «Палаючі серця, стопи, що не стоять на місці», – такою є тема цьогорічного відзначення, про що Папа Франциск нагадав наприкінці загальної аудієнції в середу, 18 жовтня 2023 року. «Закликаю дієцезії, парафії та всі спільноти взяти активну участь у цій важливій щорічній події молитвою та конкретною підтримкою для потреб євангелізаційної місії Церкви», – сказав він, перед тим, як привітати італійських прочан.

А вітаючи польських паломників, Святіший Отець згадав про те, що в понеділок, 16 жовтня, припадала 45-а річниця обрання Кароля Войтили на Петровий Престол. «Під час його понтифікату із великою силою пролунав заклик навстіж відчинити двері для Христа. Це принесло плоди як у формі особистих навернень, так і у формі суспільних змін у багатьох країнах, до цього часу закритих для Христа. Наслідуючи приклад цього святого Папи, не припиняйте розпочату ним справу нової євангелізації», – закликав Святіший Отець Франциск.