Папа закликав молитися за Україну та інші країни, що страждають від війн
  • Пон, 17/10/2022 - 11:42

Висловивши свою підтримку ініціативі «Мільйон дітей моляться Розарій», Папа Франциск заохотив молитися за багатостраждальний народ України. Він також звернувся із закликом з нагоди Міжнародного дня боротьби за ліквідацію бідності.

Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 16 жовтня 2022 р., Папа Франциск, промовляючи до тисяч паломників на площі Святого Петра у Ватикані, нагадав про те, що у вівторок, 18 жовтня, за підтримки фундації «Допомога Церкві в потребі» відбудеться ініціатива «Мільйон дітей моляться Розарій за мир у світі». «Дякую всім дітям, які братимуть участь! Єднаймося з ними та ввіряймо заступництву Богородиці багатостраждальний український народ і всі інші народи, які страждають від війни та будь-яких форм насильства та злиднів», – сказав Папа, додаючи:

«Якщо йдеться про злидні, то завтра припадає Всесвітній день боротьби за ліквідацію бідності: кожен може допомогти в тому, щоби будувати суспільство, в якому ніхто не почуватиметься виключеним через те, що є бідним».


Паломництво Святими місцями