Папа зателефонував бабусі організатора Апостольських подорожей
  • Чтв, 28/09/2023 - 14:22

Папа Франциск вкотре продемонстрував особисту близькість до людей похилого віку, яку він виявляє як постійними згадками про них у своїх промовах, так і жестами, що виражають особливий інтерес, і телефонними дзвінками. Наприклад, він через відеодзвінок сконтактувався з 95-річною Сосаммі Ентоні. Це бабуся отця Джорджа Джейкоба Куовакада, індійського монсеньйора, який організовує Апостольські подорожі Папи з 2021 року.

Відеодзвінок відбувся 2 вересня, а запис розмови опублікували кілька місцевих сайтів, у тому числі The Times of India. На фото видно як отець Томас Каллукалам, настоятель місцевої Сиро-Малабарської церковної громади, відповідає на дзвінок. Папа Римський попросив його передати мобільний бабусі монсеньйора Джорджа.

Саме цей організатор апостольських подорожей говорив зі Святішим Отцем під час його поїздки до Канади в липні 2022 року про свою родину. Отець Куовакада казав Папі, що після подорожі повернеться додому в Індію, щоб відвідати свою бабусю Сосамму, яка заразилася коронавірусом, а це може становити серйозну загрозу для жінки такого віку. Відтоді Папа Франциск, відомий своєю чуйністю та повагою до людей похилого віку, завжди запитував монсеньйора про здоров’я його бабусі, а під час поїздки до Монголії сказав, що хоче поговорити з нею безпосередньо.

Усі інші родичі, які зібралися навколо бабусі Сосамми, вітали Папу під час цього відеодзвінка. Папа Франциск привітав Сосамму рукою: «Привіт… Дякую!» Потім він запитав чи вона добре почувається, а також похвалив її за освіту онука. Місіс Сосамма відповіла взаємністю, помахавши рукою і посміхаючись прошепотіла, що вона молиться за Папу.

Отець Джордж Джейкоб Куовакада та Папа Франциск


Паломництво Святими місцями