Папа зустрінеться з зірками спорту
  • Чтв, 18/07/2013 - 18:45

Папа Франциск, відомий як шанувальник футболу, під час візиту до Ріо-де-Жанейро наступного тижня зустрінеться з бразильськими зірками спорту. Як повідомила німецька агенція KNA, з посиланням на бразильські джерела, Папа прийме групу спортсменів 25 липня.

Серед великих зірок минулого також буде присутній кращий футболіст сучасності, 21-річний бразилець Неймар да Сілва Сантос Жуніор. Під час цієї зустрічі, Папа посвятить прапор Олімпіади, яка відбудеться 2016 року в Ріо-де-Жанейро.

До групи увійдуть представники трьох поколінь бразильських зірок футболу: Пеле (72 років), чемпіон світу 1958, 1962 і 1970, 60-річний Зіко, зірка 80-х. На зустрічі з Папою прибуде 37-річна Maурен Maггi, чемпіонка світу зі стрибків у довжину і золота медалістка на Олімпійських іграх у Пекіні в 2008 році, і 30-річна тенісистка Діана дос Сантос. Під час тієї ж церемонії мер Ріо-де-Жанейро вручить Папі ключі від міста.

Папа Франциск є великим шанувальником аргентинського футбольного клубу Атлетіко Сан-Лоренцо і почесним членом клубу. До Ріо-де-Жанейро приїде 22 липня відзначати 28-мі Всесвітні Дні Молоді, які завершаться 28 липня Літургією, на якій буде близько двох мільйонів молодих паломників з усього світу.

За матеріалами info.wiara.pl


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць