Перший день літургійного року з Папою Франциском
  • Нед, 01/12/2013 - 17:28

Перший день нового літургійного року в Церкві латинського обряду, який цього року збігся з першим днем грудня, Єпископ Риму Папа Франциск присвятив вірним своєї дієцезії.

Опівдні, з вікна папського робочого кабінету Апостольського палацу, Святіший Отець звернувся до вірних з повчанням, присвяченим темі «мандрівки Божого люду з Ісусом Христом» до Небесного Царства. Прикладом для вірних на ній є Пречиста Діва Марія, «проста дівчина, Яка у Своєму серці носила усю Божу надію», Яка прийняла тіло у Її лоні.

Після проказування молитви «Ангел Господній» Папа пригадав, що цього дня також припадає Всесвітній день боротьби проти ВІЛ/СНІДу. Він закликав виразити духовну близькість з тими, хто уражений цим вірусом, подякував за часто мовчазну працю місіонерів на користь хворих. «Молімося за всіх, також і за медиків і вчених, щоб кожен хворий, без виключення, мав доступ до лікування, якого потребує».

А ввечері Єпископ Риму відвідає одну з парафії на околицях Вічного Міста – парафію святого Кирила Олександрійського, куди прибуде приблизно о 16-й годині місцевого часу. В програмі відвідин – зустріч з хворими та з охрищеними протягом душпастирського року. Опісля Святіший Отець посповідає кількох парафіян. О 18-й годині розпочнеться Свята Меса, під час якої Папа уділить Святу Тайну Миропомазання дев’ятьом підліткам.

Текст із сторінки http://uk.radiovaticana.va


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць