Перу: Послання перуанських єпископів з нагоди Дня мігранта
  • Пон, 21/10/2013 - 16:39

У Перу з нагоди Року Віри, який добігає до завершення, та у так званий «Фіолетовий місяць», який має таку назву задля того, що вірні, на знак покути, одягаються саме у фіолетовий колір, адже у тій латиноамериканській країні жовтень присвячений почитанню «Господа Чудес», чудотворного старовинного образу Розп’ятого Христа, 18 жовтня відзначався «День перуанського мігранта».

Єпископи Перу надіслали окреме послання до понад 3 мільйонів перуанських мігрантів у світі. У зверненні: «Господь Чудес» – світло віри, яке провадить шлях перуанських мігрантів», єпископи пригадують, що 2005 року «Господь Чудес» був проголошений небесним покровителем мігрантів, вручаючи під Христову опіку життєвий шлях перуанців у діаспорі.

У зверненні єпископи посилаються на енцикліку Папи Франциска «Світло віри» (Lumen Fidei), де наголошується на тому, що Рік Віри – це час особливої благодаті, який допомагає відчути велику радість вірити. Перуанські владики підкреслюють, що «Господь Чудес» – є присутністю, є тим світлом віри, яке провадить усіх перуанських мігрантів, їх заохочує, утішає, підтримує у щоденному житті. «Ми, єпископи Перу, – читаємо у зверненні, – разом із вашими родинами, прагнемо ще раз підтвердити нашу любов до вас і пригадати, що хоч ви й перебуваєте поза батьківщиною, ви завжди є її частиною, і ніхто не повинен почувати себе виключеним з її історії, ані з материнської любові Церкви, яка вас любить і завжди підтримує».

На світлині: копія чудотворного образу «Господь Чудес», урочисто внесена перуанськими емігрантами на площу святого Петра у Ватикані

Текст із сторінки http://uk.radiovaticana.va


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць