Підсумки засідань XІХ зустрічі Ради Кардиналів
  • Срд, 26/04/2017 - 18:54

У середу, 26 квітня 2017 р., Ґреґ Берк, Директор Ватиканського прес-центру, провів для акредитованих журналістів брифінг, під час якого представив напрацювання ХІХ зустрічі Ради Кардиналів, яка відбувалася у Ватикані від 24 до 26 квітня під проводом Святішого Отця. Він повідомив, що на неї прибули всі 9 членів цього дорадчого органу, скликаного Папою Франциском на початку свого понтифікату для допомоги в приготуванні реформи Римської Курії та в управлінні Церквою.

Засідання, які щодня відбуваються від 9:00 до 12:30 та від 16:30 до 19:00, були присвячені подальшому розглядові діяльності різних відомств Курії. Зокрема, пройшло подальше обговорення завдань Конгрегації Євангелізації народів та Папської Ради сприяння новій євангелізації. Крім того, кардинали-радники вивчали текти проектів, призначених для подальшого розгляду Святішим Отцем, в тому що стосується Папської Ради міжрелігійного діалогу, Папської Ради з питань законодавчих текстів, та трьох трибуналів: Апостольської Пенітенціарії, Верховного Трибуналу Апостольської Сигнатури та Трибуналу Римської Роти.

Ще однією темою, яку цими днями розглядали кардинали-радники, був відбір та формування персоналу, що працює для Святого Престолу, як мирян, так і духовенства. В цих обговореннях взяли участь представники та провід Державного Секретаріату, Ради з економічних питань та Бюро Праці Апостольської Столиці.

Іншою важливою темою були стосунки між єпископськими конференціями та Римською Курією. Крім того, кардинал Джордж Пелл доповів про діяльність очолюваного ним Секретаріату з економічних питань, звертаючи особливу увагу на виконання цьогорічного бюджету, а кардинал Шон О’Меллі – про діяльність Папської Комісії захисту неповнолітніх, зосередившись на програмах виховання, останній пленарній асамблеї та зустрічах з представниками різних дикастерій.

Наступна зустріч Ради Кардиналів запланована на 12-14 червня 2017 року.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць