Після молитви "Ангел Господній" Папа вдруге привітав Україну з Днем Незалежності
  • Нед, 24/08/2014 - 14:26

Сьогодні 24 серпня 2014р. Святіший Отець Франциск Папа Римський після молитви «Ангел Господній», перед тисячами паломників з усіх кінців світу, що зібралися на площі перед базилікою св. Апостола Петра в Римі, з вікна Апостольського палацу привітав Україну з Днем Незалежності.

Як повідомляє сайт «Радіо Ватикану», як тільки Папа згада Україну, його слова були перервані довгими та бурхливими оплесками присутніх на площі людей.

Вітаючи Україну, перед лицем усього католицького світу, зібраного на молитву до Пресвятої  Богородиці, Римський Архиєрей сказав: «Дорогі брати й сестри, моя думка сьогодні особливим чином лине до улюбленої землі України, яка сьогодні відзначає національне свято, до всіх її синів і дочок, до їхніх прагнень миру та спокою, яким загрожує ситуація напруження й конфлікту, що не подає ознак зменшення, викликаючи багато страждань серед цивільного населення. Ввіряємо Господу Ісусу та Пресвятій Богородиці всю країну і спільно молімось, насамперед, за жертви, за їхні родини й за всіх, що страждають. Я отримав листа від одного єпископа, який розповідає про все це горе. Помолімось разом до Пресвятої Богородиці за цю улюблену землю України в день її національного свята!»

Після цих слів Святіший Отець Франциск разом з тисячами присутніх членів Вселенської Спільноти католицької Церкви помолилися молитву «Богородице Діво», яку папу завершив молитовним закликом «Маріє, Царице миру, молися за нас!», на що зібраний на площі св. Петра народ Божий відповів «Молися за нас!».

Це вже друге цьогорічне привітання Вселенського Архиєрея Україні з Днем Незалежності. Перед цим Святіший Отець привітав Україну в привітанні адресованому Президенту України Петру Порошенку.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць