Подарунок для Снятинського будинку-інтернату для дітей інвалідів та сиріт
  • Срд, 16/10/2013 - 19:21

Завершенням минулорічної програми «Святий Миколая іде до сиріт» і одразу ж символічним початком цьогорічної Миколаївської акції став довгоочікуваний і такий бажаний подарунок для Снятинського дитячого будинку-інтернату. Вищезгаданий заклад є домівкою для більш, ніж ста вихованців. Однією зі спільних мрій та величезною потребою для них завжди була машина швидкої допомоги. Тому, можете собі уявити їх радість, коли вони дізнались, що їх мрія вже їде.

Спеціалізована машина швидкої допомоги, обладнана за останніми новинками техніки – подарунок Мальтійської служби допомоги єпархії Трір та Мальтійської служби допомоги Івано-Франківська.  Особлива подяка Романові Чурі, механіку МСД Івано-Франківська за технічну підтримку.  

На фото  - директор закладу Леонід Шимчук з вдячністю тисне руку Романові Яручику , керівнику МСД Івано-Франківська за цей довгоочікуваний подарунок.

Ось так успішно закінчилась минулорічна програма «Святий Миколай іде до сиріт». Нехай же цей довгоочікуваний подарунок буде хорошим стартом для цьогорічної акції і своєрідним запевненням, що всі мрії здійснюються!

Мальтійська Служба Допомоги Івано-Франківська